Okolo Třeboně / music festival
Nejbližší akce
+ +
dnů
hodin
minut
sekund

Navigace:

Zobrazuji záznamy  1 - 10 z 149
 • image

  Předprodej vstupenek a program Okolo Třeboně 2021

  Nejaktuálnější program všech akcí Okolo Třeboně pro rok 2021 najdete zde. Postupně přidáváme všechny koncerty a aktualizujeme místa konání. Stejně tak v tomto článku oznamujeme spuštění předprodeje na jednotlivé koncerty :-)

  Číst dále +
 • image

  29. ročník Okolo Třeboně byl velkým povzbuzením

  Akce s dlouhou tradicí fungují v těžké době jako povzbuzení Velká vděčnost za to, že se mohou koncerty, divadla či výstavy zase konat, charakterizovala 29. ročník festivalu Okolo Třeboně i další akce, jimiž každoročně zpestřuje kulturní nabídku ve městě agentura Bárny Pavla Barnáše.

  Číst dále +
 • image

  Okolo Třeboně 2020 láká na Xindla X, Nezmary i Babouky

  Festival Okolo Třeboně, který už 29. rokem zahajuje prázdniny, nabídne začátkem července řadu koncertů a dodrží i další tradici – představení Žižkovského divadla Járy Cimrmana. Pořadatelé musí splnit zpřísněná hygienická pravidla a ohlídat maximální kapacitu koncertů, ale vzhledem k současné příznivé situaci nemusí žádnou akci rušit ani ji přesouvat na později.

  Číst dále +
 • image

  Předprodej vstupenek a program na rok 2020

  Aktualizace 19.5.2020: Všechny koncerty v roce 2020 proběhnou v původně plánovaném termínu. Omezení se bude týkat pouze venkovních koncertů, kde je předpokládaný maximální počet osob v areálu 500 a tudíž bude dán do prodeje omezený počet vstupenek.

  Číst dále +
 • image

  2. ročník benefičního koncertu

  Již tuto sobotu 14. září se od 19 hodin ve Schwarzenberské hrobce uskuteční jedinečný koncert Pavla Barnáše a jeho přátel.

  Číst dále +
 • image

  Novinky festivalu Okolo Třeboně daly společnému zpívání další rozměr

  Mnoho příležitostí k tomu, aby si lidé zazpívali, nabídl letošní 28. ročníku multižánrového festivalu Okolo Třeboně. Společné zpívání bývá jedním z hlavních cílů tohoto festivalu, který je od samého počátku zaměřený na tuzemské písničky s kvalitními texty.

  Číst dále +
 • image

  Festival Okolo Třeboně zve na humor i unikátní setkání špičkových muzikantů

  Organizátoři 28. ročníku multižánrového festivalu Okolo Třeboně slibují v letošním programu více humoru a také novinku určenou hlavně publiku staršího věku, které si rádo poslechne dobrou dechovku.

  Číst dále +
 • image

  Afterpárty Okolo Třeboně

  Není to sice žádná novinka, spíše taková obnovená tradice, ale informovat o tom musíme :-) V rámci letošního ročníku festivalu Okolo Třeboně se vracíme k nočním afterpárty, které začínají vždy cca půl hodiny po skončení hlavního koncertu či divadelního představení.

  Číst dále +
 • image

  Kompletní průvodce festivalem Okolo Třeboně 2017

  Kdo, kdy, kde ... zkrátka všechny informace na jednom místě

  Číst dále +
 • image

  Okolo Třeboně - výstava 25 let v domě Štěpánka Netolického

  Srdečně Vás zveme na vernisáž, při níž se s veselou nostalgií ohlédneme za čtvrtstoletím festivalu Okolo Třeboně. Ve čtvrtek 29. června od 17 hodin si v Domě Štěpánka Netolického (Třeboň, Masarykovo nám. 89) můžete prohlédnout historii této hudební přehlídky, která se za úctyhodných 25 let existence rozvinula do dalších žánrů (včetně sportu a gastronomie) a získala si stálou přízeň umělců i publika.

  Číst dále +
Zobrazuji záznamy  1 - 10 z 149

Copyright 2015 Pavel Barnáš - Agentura BÁRNY, Realizace: Euro Grid Support Center s.r.o.