Okolo Třeboně / music festival
Nejbližší akce
+ +
dnů
hodin
minut
sekund

Navigace:

Běh Járy Cimrmana 26.6.2010 od 13 hodin

  14.03.2008

 

Vážený pane Smoljaku,

 tak se nám zase blíží Okolo Třeboně a my Vám posíláme pozvánku, jen jsme netušili, že ji budeme muset posílat až do nebe. Jinde být nemůžete, protože jste prostřednictvím svého jedinečného humoru prodloužil život řadě z nás. Vždycky si budeme pamatovat hry Divadla Járy Cimrmana v třeboňském divadle a taky Vaše neodolatelné starterské umění při startech Běhu Járy Cimrmana. Ne každý věděl o Vašem laskavém přístupu k handicapovaným dětem. S nadačním fondem Slunce pro všechny jste je vozil i do Třeboně a byl jste pro ně nejen patronem, ale často i laskavým průvodcem. Tak Vám tu slavnostně slibujeme, že běhat se bude i nadále a výtěžek z běhu budeme i dál posílat „Vašim“ dětem. Tak se tam mějte hezky a někdy si na nás taky vzpomeňte.

 

Pavel Barnáš  a pořadatelé Okolo Třeboně

 

P.S.: Zkuste se přimluvit u Svatého Petra, a nám 26. června v jednu odpoledne pošle nějaké sluníčko.  Víme, že tam budete s námi, tak abychom nezmokli. J


Běh Járy Cimrmana 26.6.2010 (cca +- den) - termín bude jako vždy upřesněn :-)  tajná  info. 26.6.10 od 13 hod
Jak je široké veřejnosti známo, skutečně největší Čech Jára Cimrman byl nejen skvělým spisovatelem, skladatelem, vědcem a hudebníkem, ale také nedostižným sportovcem. Na jeho počest se koná během festivalu Okolo Třeboně Běh Járy Cimrmana v zimníku a s kufrem, dle společenských pravidel Jiřího Gutha -Jarkovského. Výtěžek ze startovného tohoto významného sportovního i společenského podniku je určen Nadačnímu fondu Slunce pro všechny, který podporuje handicapované děti.

Copyright 2015 Pavel Barnáš - Agentura BÁRNY, Realizace: Euro Grid Support Center s.r.o.