Okolo Třeboně / music festival
Nejbližší akce
+ +
dnů
hodin
minut
sekund

Navigace:

TZ: Zavírání plavecké sezóny 2016

  29.08.2016

Loučení s létem na třeboňský způsob.


Tradiční akce Zavírání plavecké sezony, kterou se Třeboň loučí s prázdninami, se koná v centru města i na plážích rybníka Svět od pátku 2. do neděle 4. září.

Čtvrtý ročník nabídne kulturu, sport i zábavu, která vyvrcholí pábitelskou Slavností pruhovaných plavek.

Celý program začne pátečním koncertem v kostele sv. Jiljí, kde od 19 hodin vystoupí Irena Budweiserová s kapelou, takže zazní soul, blues, spirituály i autorské písně.

Sobotu naplní setkání cyklistů a další kulturní akce včetně vernisáže výstavy o cestách Miroslava Zikmunda a Jiřího Hanzelky, která bude od neděle otevřená pro veřejnost v Domě Štěpánka Netolického.

Nedělní odpoledne bude oslavou rybníka Svět: na jeho Pláži se od 14 hodin odehraje veselé setkání milovníků nostalgického plavání. Jednou z největších atrakcí bude kování kotvy, kterou zhotoví kovář Standa Šutka a pak bude následovat její dražba.
Nebude chybět oblíbené vážení členů Spolku přátel pruhovaných plavek, jejichž hmotnost dává tomuto spolku rok co rok vyšší vážnost.
Zavírání plavecké sezony doprovodí kapela Pánská šatna a další muzikanti, kteří se chystají také do letní hospůdky na Ostende.


Dále připravujeme:

2.9. Irena Budweiserová  (kostel sv. Jiljí v Třeboni)
14.10. Jan Nedvěd s kapelou (divadlo J.K. Tyla)
9.11. Epydemye / stálice folkové scény a  / Rande fou / vítěz Hopací Kůň - OKolo Třeboně  2016/ + výstava Okolo Třeboně 25 let  (studii Českého rozhlasu v Českých Budějovicích)   
3. 12. Kryštof  - Srdcebeat club tour 2016 (sportovní hala v Třeboni)
Okolo Třeboně 30.6- 2.7. 2017

Souborové přílohy ke stažení

Copyright 2015 Pavel Barnáš - Agentura BÁRNY, Realizace: Euro Grid Support Center s.r.o.